Certyfikaty

Elementy pozamerytoryczne są niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE

Informacje ogólne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej "Hospicjum 2022", połączonej z XIX Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii które w dniach 20-21 maja 2022 r. odbędą się w Hotelu Filmar**** w Toruniu. (700 m. od centrum miasta).

W Konferencji "Hospicjum 2022" oraz Forum Onkologii i Psychoonkologii uczestniczy od 300 do 500 lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów hospicjów, dyrektorów szpitali i ZOL-i, osób duchownych oraz wolontariuszy.

Tematyka dotyczy:
- Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych.
- Leczenie bólu - diagnostyka i kontrola.
- Aspekty duchowe opieki paliatywnej.
- Dylematy etyczno-moralne opieki paliatywnej.
- Profilaktyka i leczenie odleżyn – nowości.
- Pielęgniarstwo w opiece paliatywnej.
- Leczenie zaburzeń zaburzeń łaknienia i dieta w stanach terminalnych.
- Rehabilitacja medyczna jako środek do uzyskania pozytywnych zmian w zakresie fizycznego i psychospołecznego funkcjonowania pacjentów.
- Wolontariat.
- Nowości w leczeniu farmakologicznym.
- Finansowanie opieki paliatywnej.
- Psychoonkologia.

Zakopane 2006

Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie wystawa medyczna z udziałem ok. 30 wystawców, prezentujących innowacyjne produkty i urządzenia poprawiające jakość i komfort opieki nad pacjentem.

Za pośrednictwem organizatorów zapraszamy do zwiedzania miasta Torunia z przewodnikiem oraz wspólnej kolacji na terenie obiektu konferencyjnego tj. Hotelu Filmar

Za udział w konferencji lekarze otrzymują punkty edukacyjne.
Firma Expo-Andre uzyskało subwencje finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”  udzieloną PFR SA.