Informacje ogólne

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej, XXX Jubileuszowej Edycji Ogólnopolskiej Konferencji i Targów "Expodent 2024" . To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branżowych spotkań, odbędzie się w dniach 17-18 października 2024 roku (czwartek- piątek), w malowniczym Toruniu, w prestiżowej Auli UMK, przy ul. Gagarina 11.

Expodent to nie tylko konferencja i targi, to przede wszystkim miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci i profesjonaliści z dziedziny stomatologii i branż pokrewnych. Nasza jubileuszowa edycja tego wyjątkowego wydarzenia będzie okazją do jeszcze bogatszej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Dr Kazimierz Bryndal

Przez trzy dekady istnienia, Expodent zyskał renomę jako miejsce, w którym można nie tylko dowiedzieć się o najnowszych trendach i technologiach w stomatologii, ale także nawiązać cenne kontakty zawodowe i doświadczyć wyjątkowej atmosfery. Corocznie witamy około 500 uczestników konferencji i towarzyszących jej kursów, a liczba zwiedzających targi sięga 700 osób, co czyni Expodent jednym z najważniejszych wydarzeń w branży.

Dołączcie do nas w Toruniu, gdzie nauka, inspiracja i networking łączą się w niezapomniany sposób. Expodent 2024 to wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze osiągnięcia branży stomatologicznej i uczestniczyć w wydarzeniu, które od 30 lat inspiruje i łączy profesjonalistów. Serdecznie zapraszamy!

Za udział w konferencji lekarze otrzymują punkty edukacyjne.