O nas!

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją konferencji i wystaw medycznych. Ideą tych imprez jest prezentacja aktualnych osiągnięć medycyny polskiej i europejskiej oraz promocja zdrowia, nowych leków i urządzeń medycznych. Skierowane są przede wszystkim do lekarzy określonych specjalności z całego kraju, ale także są dobrą okazją do edukacji zdrowotnej mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Gorąco polecamy również Państwa uwadze kalendarium konferencji organizowanych przez naszą firmę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników dbamy o to, by na bieżąco umieszczony był program szczegółowy oraz lista wykładowców i wystawców poszczególnych konferencji. Aby ułatwić Państwu zgłoszenie udziału przygotowaliśmy zestaw formularzy, które ułatwią kontakt z naszą firmą.

Ponadto proponujemy odwiedzenie działu „Noclegi”. Są tam naszym zdaniem najlepsze miejsca gdzie można się wygodnie wyspać, zjeść i miło spędzić wolny czas oraz pomoc jak szybko dojechać do miejsca przeznaczenia. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu na organizowane przez naszą firmę wydarzenia medyczne, a zarazem zobaczenie i zwiedzenie pięknego, pełnego zabytków miasta jakim jest Toruń. Pozdrawiamy !!!